Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nutriční terapeut/ka - Břeclav, Kladno, Praha

8. 5. 2019

PŘIJĎTE DOPLNIT NÁŠ TÝM O POZICI NUTRIČNÍ/HO TERAPEUTKY/TA

 

Pro zkušené i začínající nutriční terapeuty tu máme skvělou šanci. Máte již v tomto oboru něco za sebou a cítíte se tu jako ryba ve vodě? Nebo jste nedávno získal/a maturitu či diplom v oboru zdravotnictví a nevíte co dál? V obou případech jste tu správně! V Aramarku své dlouholeté znalosti dobře uplatníte a pokud jsou jen ze školní lavice, tak je společně přeměníme v praxi. Víme, že žádný zkušený z nebe ještě nespadl, a proto mezi sebe rádi uvítáme i absolventy střední či vysoké školy v oboru nutriční terapeut/asistent a ukážeme jim, jak zábavná a pestrá může být práce nutričního terapeuta v gastronomii.

V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 25 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. Důležitou součástí naší práce je obor nutričního terapeuta, kde jsou znalosti našich kolegů k nezaplacení.

 

Co na Vás v práci čeká?

  • spolupráce na oddělení s hlavním nutriční terapeutem
  • normování a zodpovědnost za výdej stravy pro pacienty
  • spolupráce s kolegou šéfkuchařem na optimální skladbě stravy pro pacienty, a nejen s ním, ale i se všemi kolegy z kuchyně
  • podílení se na tvorbě jídelních lístků
  • pokud máte rádi degustaci, u nás ji budete mít součástí náplně práce, po vašem odsouhlasení přechází strava k výdeji
  • jeli vám blízká i administrativa, tak jste tu správně, vaší prací bude skládání kartiček, bufetových a personálních jídelních lístků

U nás se meze v kariérním růstu nekladnou a šikovné kolegy umíme ocenit, pokud máte ambice a chcete se kariérně posouvat, můžete se vypracovat na zástupce vedoucího nutričních terapeutů.

 

Aktuálně doplňujeme náš tým v Nemocnici Na Bulovce, Nemocnici Kladno a Nemocnici Břeclav.

 

Chtěli byste si prohlédnout naši restauraci a domluvit se na spolupráci? Tak nám napište na email tomanova-klara@aramark.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 720 951 014.

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI!

 

https://www.aramark.cz/