Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše aktivity

Příspěvky

Nutriční značení potravin

18. 7. 2021

Nutriční značení potravin - další aktuálně velmi diskutované téma. Z více stran byl výbor SNT osloven s žádostí o vyjádření se k tématu nutričního značení potravin. Této problematice jsme se věnovaly i v rámci naší lednové konference, kde byl prezentován příspěvek zaměřený na jeden způsob značení (Nutri-score). Pod odkazem v příspěvku naleznete dokument, kde je toto téma shrnuto komplexně, včetně úvahy o významu nutričního značení s ohledem na potřebu zlepšení zdravotní (nutriční) gramotnosti populace.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naše aktivity | Komentářů: 0

PLANT BASED

2. 7. 2021

Téma plant based, je tématem aktuálně nyní velmi diskutovaným, naše pacienty zajímá a my jsme shrnuly dostupné informace a vytvořily určitý postoj k tomuto tématu. Jsme si vědomy, že tématika okolo plant based se bude dále vyvíjet a my budeme, v souladu s našimi vizemi, nadále rozvoj sledovat.
Náš aktuální postoj naleznete pod odkazem.
 

TIP: Rozhovor Mgr. Anety Sadílkové pro XTV: O JÍDLE S ROZUMEM

18. 5. 2021

Rozhovor Mgr. Anety Sadílkové pro XTV: O JÍDLE S ROZUMEM
 
Následně také v rozhovoru pro Českou lékařskou společnost Jana Evangelisty Purkyně
 
https://xtv.cz/na-zdravi/spanek-je-dulezitejsi-nez-dieta-nebojte-se-poradne-naobedvat-ke-svacine-kavu-s-mlekem-radi-nutricni-terapeutka-aneta-sadilkova?fbclid=IwAR0ONQaNUAtDQMeuvrvaoYf7pe49DwNjeQgChe1preigCIQcGP9d5ITcgwY
 

Poslední ohlédnutí za ON-LINE KONFERENCÍ

18. 5. 2021

 

Poslání Sekce nutričních terapeutů ČAS

3. 3. 2021

Kvalita a dostupnost nutriční péče. Pomáháme nutričním terapeutům poskytovat tu nejlepší nutriční péči a lidem najít svého nutričního terapeuta.

Vytváříme optimální podmínky pro výkon profese nutriční terapeut tak, aby nutriční terapeuti mohli poskytovat nutriční péči na co nejvyšší úrovni.  Pomáháme lidem získat lepší přístup k informacím o výživě od skutečných odborníků. Naše úsilí směřuje k soustavnému medicínskému vzdělávání nutričních terapeutů a mezioborové spolupráci v klinické praxi. Nespokojíme se s povrchními znalostmi, záleží nám na znalosti komplexní problematiky. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naše aktivity | Komentářů: 0

Uvítáme nové členy

22. 2. 2021

Na lednové virtuální konferenci Sekce nutričních terapeutů byly prezentovány i VIZE a CÍLE SNT. Pro realizaci těchto cílů ale potřebujeme silnou členskou základnu - potřebujeme VÁS!

Připojte se k nám a staňte se našimi členy. Společně tak vytvoříme silnou profesní organizaci a dosáhneme potřebných změn. 

Přihláška na www.cnna.cz

 

ON-LINE KONFERENCE SNT ČAS

28. 11. 2020

Milí kolegové, rády bychom Vás pozvaly na konferenci pořádanou výkonným výborem Sekce nutričních terapeutů České asociace sester, která je určena všem členům i nečlenům sekce, dalším zdravotnickým pracovníkům a zájemcům o výživu. Pro aktuální epidemiologickou situaci ji budete moci shlédnout v pohodlí Vašeho domova!

Registrace zde: https://www.konference.nutricniterapeuti.cz/registrace

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naše aktivity | Komentářů: 4

Kampaň "KDYŽ SE DAŘÍ NEMOCNIČNÍ STRAVA"

13. 9. 2020

Nezapomínejme na spokojené pacienty v nemocnicích a klienty v sociálních službách!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naše aktivity | Komentářů: 0

Výsledky voleb SNT

12. 5. 2020

 

ČAS - přání k Mezinárodnímu dni sester 2020

11. 5. 2020